Teisipäev, september 5, 2017
 

Rebel alustab võrkpalli meistriliigas

erakogu
Sügisest alustab oma professionaalset võrkpallurikarjääri viies Hiiumaa võrkpalliklubi kasvandik. Jaan Rebel hakkab mängima Järvamaa võrkpalliklubi ridades.
Rebel on treener Ülari Kaibaldi käe all võrkpallitrennis käinud kümmekond aastat ning mõte samm edasi astuda tekkis juba mõnda aega tagasi. “Kusagil 11. klassis tundsin, et võrkpall on mäng, mida armastan ja tahaks kunagi kõrgtasemel ka proovida mängida, sest motivatsiooni on küll ja veel,” ütles Rebel.
“Tahtejõud on see, mis viib eduni,” ütles Rebel ja soovis noorematele mängijatele järjepidevust. “Kui motivatsiooni jätkub ja pidevalt trenni teha, on treener Ülari käe all võimalik kaugele jõuda.”
Lisaks spordile mõtleb Rebel ka tulevasele tööelule ning asus omandama kõrgharidust Eesti Mereakadeemias kalanduse tehnoloogiate majandamise ja juhtimise erialal.
Mis on sellise edu võti, uurisin noormehe esimeselt treenerilt, Ülari Kaibaldilt. “On päris äge tunne küll, et viis poissi samast lennust kõrgtasemel võrkpalli harrastavad,” ütles Kaibald.
Mis on selle edu võti, ta öelda ei osanud. “Ma arvan, et poisid on olnud ise väga motiveeritud ja töökad ja mulle meeldib mõelda nii, et ju ma neile selle võrkpalli ABC suutsin selgeks õpetada,” ütles Kaibald. “Sellist punti annab oodata, aga mine tea, äkki tuleb veel kunagi. Nooremad aga võiksid leida neilt innustust ja motivatsiooni küll.”
Varasemalt on profivõrkpalluri karjääri valinud neli Jaan Rebeli trennikaaslast: Bigbank Tartus pallivad Robin Valting, Stefan Kaibald ja Markus Uuskari ning sel hooajal Saaremaa Võrkpalliklubis Magnus Kallas.
Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa võrkpall

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411