Reede, september 22, 2017
 

Kolm meistritiitlit ühte perre

Nädalavahetusel viidi Kiiu ja Kõrvemaa Prodigy ketta­golfi parkides läbi Eesti meistrivõistlused paarismängus. Hiidlased tulid meistriks kahes klassis. Väärib märkimist, et ühte perre tuli korraga kolm meistritiitlit. Need teenisid Karin ja Kasper Pisa ning isa Raigo Golub. Kindlasti on oma osa võidus Karini ja Kasperi emal Kairi Pisal, kes täidab mänedžeri rolli, korraldades majutust, tassides võistluspaigas kotte ja vajadusel hoides vihmavarjugi võistleja pea kohal.
Eriti head viskekätt näitasidki noored ehk Karin ja Kasper Pisa, kes juunioride seas teenisid kindla esikoha. Nende tulemuseks märgiti 279 viset ja nad edastasid konkurente kaheksa viskega.
Raigo Golub ja Markko Kivi olid parimad seenioride arvestuses 259 viskega ehk edestasid järgmisi kolme viskega. Paul Kustala ja Jaanus Sülla olid kolmandal kohal.
Kristin Tattar ja Anni Eesmaa olid naispaaridest teisel kohal 294 viskega ehk viskasid kolme raja läbimisel vaid ühe viske enam kui võitnud paar.Marek Põder ja Jako Känd olid meeste põhi­klassis viiendad 252 viskega, samas kui võitjate tulemuseks sai kirja 240 viset.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411