Teisipäev, september 26, 2017
 

Jalgpalli meistrid selgunud

HERGO TASUJA
Neljapäeval kogunesid Emmaste jalgpallistaadionile põhikoolide vanemad õpilased, et selgitada Hiiumaa kooli­noorte paremad jalgpallitiimid nii tüdrukute kui poiste arvestuses.
Poistega olid esindatud kõik põhikoolid ning võistlusliku turniiri järel riputati kuldmedal kaela Käina kooli esindusele koosseisus Jaagup Kopli, Marken Tisler, Heinrich Vannas, Gabriel Vannas, Henro Orav, Henri Tamsalu ja Kermo Platov. Sealjuures tõestasid nad, et edu pant on tugev kaitsemäng, kuna löödud 14 värava kõrval ei lasknud Käina noormehed oma võrku ainsatki palli.
Teise koha teenis Kärdla kooli esindusvõistkond koosseisus Indrek Nõulik, Karl Värva, Jaanus Sõmer, Sten Ristmägi, Kert Kütt, Ats Erk ja Holger Sepma.
Pronksmedalid jättis kodumeeskond Emmastesse. Panuse selle heaks andsid Marek Haas, Taaniel Remmelg, Jakob Valk, Erki Vander, Tobias Remmelg, Karl Johanson, Sten Kerk ja Riho Tärk.
Tasavägistest mängudest annab aimu, et neljandaks jäänud Palade lõpetas turniiri väravatevahega 5:6 ning ka kullameeskond Käina suutis nad alistada vaid seisuga 1:0.
Teisel väljakul mängisid 4.–6. ja 7.–9. klassi tüdrukud. Kuna kumbagi oli kaks tiimi, mängiti sõpruskohtumiste raames ka teise vanusegrupi võistkondadega.
Noorematest riputati kuldmedal kaela Kärdla tüdrukutetiimile, milles mängisid Liisi Koppel, Lisett-Marleen Sarapuu, Felis Gramakovski, Eleriin Vaher, KristinaKabanen ja Herta Kesküla. Vanematest kaitses eelmise aasta võitu Emmaste kool, keda esindasid Riste Sofie Käär, Sofia Saarnak, Anna Elisabeth Remmelg, Kertu Liisa Põtter, Helena Pruul, Kati Marleen Alliksoo ja Margareeta Käär.
Koolinoorte võistlushooaeg jätkub teisipäeval kerge­jõustiku meistrivõistlustega Kärdla staadionil. Oktoobris on kavas krossijooks Käinas ja jalgrattasõit Emmastes.
Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411