Teisipäev, september 19, 2017
 

Aasta isa konkurss ootab kandidaate

Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna aseesinaine Karin Rünkorg rääkis, et kuna eelnevad aastad on aasta isa valimine olnud rahvarohke ja kõigile ette­võtmine meeldis, siis konkurssi jätkatakse.
Aasta isa tiitlit saab taotleda isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodunt armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Tiitlisaaja valimisel peetakse silmas ka seda, et aasta isa oleks lisaks laste kasvatamisele silmapaistvalt tubli ka muudel elualadel.
Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja rahvastikuregistri järgi Hiiumaa elanik.
Ettepanekuid tiitli “Aasta isa” andmiseks võivad teha kõik soovijad 22. oktoobrini meilil hiiumaaisa@gmail.com või posti teel Kärdla, Väike-Sadama 14, 92411.
Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja perekonnanime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit, laste arvu, vanuseid ja nimesid ning kandidaadiks esitamise põhjendust.
Konkursi eesmärgiks on väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste kasvatamisel, aga ka tema vabatahtlikku tegevust.
„Esitada võib ka neid isasid, keda on varem esitatud, aga tiitlit pole saanud,” ütles Rünkorg. Ta rääkis, et Hiiu maakonna aasta isa valitakse naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna poolt avalikul konkursil üks kord aastas. Tänavune kontsert ja tunnustuse üleandmine leiab aset isadepäeva pidulikul kontsertaktusel Kõpu rahva­majas 11. novembril.
Seitsmeliikmelisse žüriisse kuuluvad naiskodukaitsjad ja ürituse patroon, ettevõtja Mati Nurs.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411