Teisipäev, august 22, 2017
 

Rakvere Teater tuleb Kärdlasse

Rakvere teater
Veel enne kui algab Rakvere Teatri sisehooaeg, on bussidel hoog sees ja külalis­etendusi viiakse lavadele üle Eesti.
7. ja 8. septembril on Rakvere Teater Hiiumaal Kärdlas, et mängida mõlemal õhtul kell 19 Kärdla kultuuri­keskuses lavastust “See kõik on tema”. Lavastus räägib pere­suhetest ajastul, kus silmast silma suhtlemise asemel on palju kergem end avada läbi interneti. Pärast traagilist sündmust on ema ja poeg kaotanud omavahelise sideme. Emale näib, et pojaga pole enam võimalik isegi rääkida. Olukorra parandamiseks võtab ema ette sotsiaalse eksperimendi, et leida tee pojani, ning loob endale Facebooki konto.
Lavastus näitab virtuaalse maailma võimalusi ja ohte ning aitab asetada end kellegi teise rolli. Täis­kasvanutele tuletatakse meelde, milline on teismelise maailma­tunnetus, noortel aga lastakse mõista, kuidas elavad toimuvat läbi nende vanemad.
Lavastuses poega mängiv Imre Õunapuu soovitab vanematel tulla teatrisse just teismeliste lastega, sest tõenäoliselt nähakse laval eluski ette tulnud momente. Lavastus sobib vaatamiseks alates 7. klassist. Valgevene autori Andrei Ivanovi teksti on lavale toonud Helen Rekkor, osades Tiina Mälberg ja Imre Õunapuu.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411