Teisipäev, august 15, 2017
 

Juubeliturniiri võidud Saaremaale

Harda Roosna | Hiiu Leht
Harda Roosna | Hiiu Leht
Harda Roosna
Hiiumaa võrkpalliturniiri, mis seekord tähistas 60. juubelit, võidud läksid nii meeste kui naiste arvestuses Saaremaale.
Naistest viis võidukarika naabersaarele võistkond Saaremaa koosseisus Janne Järvat, Krista Kotselainen, Gerda Kaubi, Kadri Aru, Kristi Põld, Gerli Gull ja Elsa Putku. Teine oli tiim Kosmosemutid ning kolmas Sõbrad, mõlemad tegutsevad Harjumaal. Osales 18 naiskonda.
Naiskond Hiiumaa ehk Marge Vähter, Kristi Linkov, Piret Pukspuu, Maret Pukspuu,Marina Väljas ja Liina Pärn teenis kümnenda koha.
Meeste seas viis karika koju võistkond Kaarma, mille eest pallisid Eldur Torn, Janno Õunpuu, Taavi Prei, Siim Olavi Rantanen, Karel Ellerma, Asko Esna, Joonatan Usin ja Andro Tsernobrovkin.
Teiseks jäi Märjamaa SK ja kolmas oli VK Kramp Harjumaalt. Meeskondi oli võistlemas 24.
Kõrge neljanda koha teenisid Omad Poisid koosseisus Ülari Kaibald, Jaan Rebel, Marek Sahtel, Gregor Kiin, Henro Orav, Steven Saarnak ja Kertjan Novek.
Sealjuures kaotasid hiidlased kohamängude esimeses ringis just Kaarmale, misjärel alistati Koi-Ott ja jõuti siiski medalimängule, kus tuli VK Kramp paremust tunnistada.
Laupäeval Hiiumaad tabanud vihmasadu ja tuul olid nii tugevad, et meeste turniiri tagumised kohad jäid välja mängimata. Kui naistel said kõik 18 tiimi paremusjärjestuses kindla koha, siis meestel sai paika kaheksa esimest tiimi. Edasi jagati vastavalt 9., 11., 13., 15,. 19. või 21. kohta.
Parimaks meesmängijaks tunnistati Siim Olavi Rantanen ning parimaks naismängijaks Elsa Putku. Mõlemad kuulusid võitjavõistkondadesse. Hiiu meesmängijatest märgiti preemiaga ära Jaan Rebel.
Turniiri korraldab spordiklubi MTÜ Hiiumaa Võrkpalliklubi, mis on tegev 1989. aastast ja on samast aastast alates olnud Hiiumaa võrkpalliturniiri läbiviijaks. Korraldustoimkonda juhib võrkpalliklubi juhatuse liige Siiri Sülla. Peakorraldaja staatuses on ajaleht Hiiu Leht.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411