Reede, august 11, 2017
 

Imetlusväärne turniir

Kui Hiiu Lehe toimetusel maakonnalehe võrkpalliturniiri korraldamise au ja kohustused üle võtta tuli, puudus esialgu arusaamgi, millega tegu. Õnneks tegi tollane eestvedaja Ene Mänd selgeks, mis on toimetuse, mis Hiiumaa võrkpalliklubi ülesanded ja saime ilusti hakkama. Isegi olukorras, kus võist­kondi oli 61 või 62 nagu 2009. ja 2010. aastal.

Peale Ene Männi erruminekut on Hiiumaa võrkpalliklubi poolt asja vedanud teenekas võrkpallitreener Siiri Sülla ja tema tiim. Taas tegusalt ja tublilt, nii et toimetusel on vaid toetajaroll. Suur tänu toimetuse nimel kõigile tegijaile, kelleta turniir toimuda ei saaks ja toetajaile, kes turniiri korraldamisele õla alla pannud.
Kahtlemata on Hiiumaa võrkpalliturniir praeguseks midagi enamat kui maakonnalehe või võrkpalliklubi ettevõtmine. Sellest on saanud kogu Hiiu saare mainet kujundav sündmus, mida teatakse üle Eesti.
Tänases lehes ütleb Eesti võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe, et Hiiumaa võrkpalliturniiril on väga eriline koht Eesti võrkpallimaastikul: “See on erakordne nähtus selles mõttes, et kõik seda teavad ja ootavad ja kõik sellest turniirist lugu peavad.”
Jääb üle nõustuda peasekretäriga, kes ütles, et on imetlusväärne teha üht turniiri kuuskümmend aastat järjest.
Hiiu Lehe poolt tänu ja kummardus kõigile, kes nende aastate jooksul turniiri korraldamisse panustanud või siin pallilahinguid pidanud – sest võrkpall on võrratu ja Hiiumaa parim paik ühe suvise võrkpallipeo jaoks.

11. august 2017

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411