Teisipäev, august 22, 2017
 

Esimene täiskasvanute meistritiitel Künnapasele

Triin Helimets
Orienteerumises noormeeste klassis viimastel aastatel kindlalt valitsenud Kustu Künnapas (16) jõudis pühapäeval esimese individuaalse Hiiumaa meistri­tiitlini täiskasvanute arvestuses.
Ristnas toimunud lühi­raja jooksul edestas Kustu Künnapas aja 30.25 juures 14 sekundiga Toomas Masti. Kolmas oli nelja­kilomeetrisel rajal Tanel Esta ajaga 31.50.
Naiste klassis ei suutnud keegi konkurentsi pakkuda Merike Vanjukile, kes lõpetas ajaga 24.06. Kolmekilomeetrisel rajal järgnes Eliise Kesküla, kelle aeg 33.21. Veel seitse minutit hiljem lõpetas Triin Helimets.
Neidudest riputati kuldmedal kaela Maria Ellerile. Veteranide klassi parimad olid Peedo Pihlamägi ja Anne Jaakson.
Päev varem selgitati Meels­tes segateatejooksu paremad. Kuradi­tosina paari seas võitsid Kustu Künnapas ja Siiri Talts. Seejuures oli Künnapas oma vahetuse eelviimases punktis viies, ent liidritest ainsana ei eksinud trajektoori valides ja andis teatepulga Taltsile üle esimesena.
Hõbemedali teenisid Merike Vanjuk ja Eliise Kesküla. Viimane oli naistest kiireim ja kaotas finiši­heitluses kulla vaid sentimeetritega. Kolmandana lõpetasid Toomas Mast ja Inga Karu.

Hergo Tasuja

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411