Teisipäev, juuli 18, 2017
 

Selgitati tavaraja meistrid

erakogu
Laupäeval oli 35 sportlast Ristna metsades kaardi abil Toivo Saue maha märgitud rajal kontrollpunkte otsimas – toimusid Hiiumaa meistrivõistlused tava­rajal.
Naistest oli osavaim Eliise Kesküla (13), kes läbis neljakilomeetrise raja 34.42 minutiga ehk veidi vähem kui viis minutit konkurentidest nobedamini. Teine oli Kati Rüütelmaa (33) ja kolmas Siiri Talts (14). Meestest läbis Toomas Mast (52) 6,3kilomeetrise raja ajaga 45.34, mis tähendas kahe ja poole minutilist paremust Tammo Esta (43) ja Allar Padari (49) ees, keda omavahel lahutas napp seitse sekundit. Poistest oli kiireim Kustu Künnapas, tüdrukutest Maria Eller. N45 klassis võitis Raina Smill ja M45 arvestuses Raivo Leht.
Päev hiljem koguneti Lehtmas, et selgitada parimad teatejooksus. Seitsme naiskonna konkurentsis tuli maakonna meistriks noorim rajale läinud duo Maria Eller ja Siiri Talts. Teiseks jooksid Tiina Koit ja Kati Rüütelmaa, pronksmedali said kaela Triin Helimets ja Ene Leht. Meeskondi oli stardis neli. Napilt, kõigest kolme­sekundilise eduga olid nobedaimad Siim Romanov ja Anti Kalle. Teiseks jäid Allar Padari ja Toomas Mast. Kolmanda koha võtsid Tammo ja Tanel Esta.

Hergo Tasuja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411