Teisipäev, juuli 25, 2017
 

Järjestikused kodumängud

Jalgpalli madalamad liigad lõpetavad suvepuhkuse ja alustavad juba sügisringiga.
Kolmanda liiga läänetsoonis palliv Kärdla linnameeskond­ saab hooaja teist poolt alustada kuue järjestikuse kodumänguga. Põhjuseks kodustaadion, mille kate varakevadel ja hilissügisel mängida ei luba. Sel perioodil mängitakse ära ka suurem osa võõrsilmänge.
Kodumängude seeriat alustavad hiidlased pühapäeval Läänemaa jalgpalliklubi vastu. Nädal hiljem, 6. augustil kohtutakse Pakri Alexelaga, 13. augustil võõrustatakse Lellet ja seejärel ootavad järge Tallinn Zenit, Lihula JK ja Rummu Dünamo.
Läänlased asuvad kolmandal tabelireal 22 punktiga. Kärdla linnameeskonnal on punkte 17 ja viies koht tosina tiimi seas. Zenit ja Pakri paiknevad liigatabelis kohe hiidlaste selja taga, Lihula vahetult ees. Rummu ja Lelle vastavalt kümnes ja viimane.
Kevadringis suutsid omavahelise kohtumise hiidlastega võita Lihula ja Pakri. Viimane neist ongi tugev kodutiim, võõrsil mängitakse hoopis teistsugust mängu.
Sellele aitab kindlasti kaasa asjaolu, et mängude külastatavuselt on Pakri kodustaadion Paldiskis liigas esikohal keskmiselt 64 pealtvaatajaga. Hiidlaste mänge on toetanud keskmiselt poolsada fänni ja see on kolmas näitaja. Samas on hiidlastel hea võimalus vaatajanumbrit nüüd kasvatada.

Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411