Reede, juuni 2, 2017
 

Uued vallakodanikud said lusika

Helja Kaptein | Hiiu Leht
Eelmisel neljapäeval peeti beebipidu Hiiu vallamaja saalis, kus volikogu ja vallaametnike asemel olid istet võtnud lapsevanemad koos mudilastega.
Beebipäevale oli koos peredega kutsutud 18 eelmise aasta teisel poolel sündinud väikelast, kellest kohal oli 12 uut vallakodanikku koos vanematega.
Valla ennetustöö spetsialist Liina Siniveer luges ette aasta ema 2017 Külli Kreegi tervituse: “Soovin Teile kõigile südamest õnne ja päikest igasse järgnevasse päeva! Emmedele-issidele kannatlikkust, et paid ja kallid ei saaks kunagi otsa, et jätkuks aega kooskasvamiseks! Pisipõnnidele turvalist suurekskasvamist, palju lapselikke krutskeid ja armastust igasse hetke! Soovin, et Eestimaa taevas säraks alati päike, mis julgustab ja innustab teie igat ettevõtmist ja Hiiumaale kasvab väärikas põlvkond tegusaid ning kokkuhoidvaid ilmakodanikke. Hoidkem ja armastagem üksteist!”
Hiiu vallavanem Reili Rand ütles, et beebipäev on tema ameti kõige toredam kohustus.
“Teie, lapsed ja lapsevanemad, olete need, kes annavad põhjust vallaametnikel oma töös pingutada,” ütles Rand. Ta sõnastas vallavalitsuse soovi luua praegustele ja uutele vallakodanikele parim keskkond, kus kasvada ja turvaliselt lapsepõlve veeta.
“Lisaks suurele õnnele ootab teid ees ka omajagu tööd ilma puhkepäevade ja haiguslehtedeta – jõudu ja jaksu teile selleks ühiseks rännakuks!” soovis vallavanem. Ta kutsus nimepidi enda juurde kõik põnnid, et nendega tuttavaks saada ning kinkida valla poolt nimeline hõbelusikas ja raamat “Pisike puu”.
Kokkutulnuile esinesid Jaanika Kuuse ja Kristiina Vessari tantsulapsed. Peale ühispildi tegemist ootas peresid pidulaud.
Kokku lisandus Hiiu valda mullu 35 pisikest valla­kodanikku.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411