Reede, juuni 30, 2017
 

Selgusid meistrid jalgpallis

Jaaninädalavahetusel selgitati taas Hiiumaa meistrid jalgpallis. Tiitlipretendentideks kuus meeskonda ja kaks naiskonda.
Esmalt selguski naiste meistri­tiitel. Kahes mängus kohtusid Kärdla Linnanaiskond ja Valgu võistkond. Esimese võitis Kärdla Linnanaiskond 2:1 ning teise võidu sai Valgu naiskond 4:1. Kahe mängu kokkuvõttes tulemuseks 5:3 ja tiitel Valgu naiskonnale, kes mängis koosseisus Jaanika Küttim, Kersti Riil, Kristina Ivaškiva, Marika Koppel, Triinu Koppel, Mari-Liis Kerk ja Kättriin Remmelg.
Eriauhindadest võitsid meeskonnamootori tiitli Lisete Tammeveski Kärdla Linnanaiskonnast, parima väravaküti tiitli sai Kersti Riil võitjanaiskonnast, samuti tuli parima väravavahi tiitel võitjanaiskonnast – Kättriin Remmelg.
Parim kaitse­mängija oli Siret Tara (Kärdla LN) ja kõige väärtuslikum mängija ehk MVP oli Jaanika Küttim Valgu naiskonnast.
Meeskondadel oli olukord veidi põnevam. Kuna osales kuus võistkonda, mängisid peakohtuniku Andreas Peetre otsusel kõik kõigiga läbi, mis tähendas kõigile osalejatele viit mängu. Mängu pikkus 2×10 minutit tähendas seda, et mängu tulemus tuli otsustada kiiresti.
13 punkti ehk neli võitu ja üks viik oli piisav selleks, et tagada meistritiitel – esma­kordselt kuue aasta jooksul, mil MTÜ Hiiumaa Jalgpall meistrivõistlusi korraldanud, läks tiitel Hiiu Kaluri meeskonnale. Võidumeeskonnas mängisid Georg Linkov, Hindrek Luup (vv), Guido Kutser, Arli Salm, Imre Riik, Kaupo Valting, Argo Vasar, Tanel Lips, Mario Degtjov ja Janno Johanson.
Teisele kohale võitles end mullune meister Saare Armaada (esindaja Aivo Jõeleht), kellel tuli kokku neli võitu ja üks kaotus meistrile.
Vaid punkti kaugusele jäi võistkond Käina United (esindaja Tanel Lips), kes kogus kaks võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse ning sai tubli kolmanda koha.
Neljas koht läks noortevõistkonnale Indreku Parimad Pojad (esindaja Indrek Nõulik). Viies oli Kõrgessaare Vald (esindaja Miko Malk) ja kuues Tubala Tuulikud (esindaja Reven Köster). Eriauhindadena andsid korraldajad meeskonnamootori tiitli Silvester Ilumetsale, parimaks väravakütiks sai teenitult Hendri Tärnu, parim kaitsetöö tegija oli Janno Johanson, parim väravavaht Timo Vares ja parimaks mängijaks valiti Jaagup Kopli.
Täname päevajuhi rolli vedanud Artur Valku toredate kommentaaride eest ning peakohtunik Andreas Peetret, Tanel Kleed, Hillar Pikka, Heino
Veanest ja Georg Linkovi omapoolse panuse eest ürituse edukal korraldamisel.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411