Reede, juuni 9, 2017
 

Nimi söögikohta ei riku

Sel suvel on Hiiumaale lisandunud toredate nimedega toidu-, majutus- ja peokohti. Eriti Kassari kandis. Evelin Ilves avas kodu­restorani Roog Nasval, Kassari seltsimajas on külaseltsi kohvik Hõng ja Vetsi Talli asemele tuli Ilus Villem.

Kassari puhkekeskus avas kuursaali ja nimetas selle KAKUks. Nii et kui kontserdi järel KAKUst välja astud, vaatad, kas lähed Roogu või Hõngu, kui rahakott välja kannatab, sead sammud Ilusasse Villemisse, jääd siiasamma Grilli Lest&Lammas või põrutad Pullu pubisse.
Suviseid söögikohti on rohkem valida ka Kärdlas ja Ristna otsas. Hõredam on valik mujal. Sestap on hea, et Luidja poemaja, mis kaheksa aastat tühjana seisis, nüüd jälle sisuga täidetud on.
On ju suviti Luidja ranna parkla tavaliselt autosid täis ja aastaid vaadati igatsevalt poe poole, et ehk vastab kõik need aastad üleval olnud kirjakoht “Luidja Ranna Pood” kord ka tõele.
Tegelikult aga on väga halb mõte hoida üleval aegunud silte, mis külastajaid eksitavad. Padriku Pood, Adramadruse Pubi, Priiankru, Luidja Ranna Pood on väike valik neist.
Hiiu Leht soovib pikka iga uutele ette­võtmistele ja edu ettevõtjatele, et silti polekski vaja maha võtta.
9. juuni 2017

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411