Reede, mai 5, 2017
 

Rapla AVIS alustas bravuurikalt

Martin Paasoja ja Kristjan Voolaiu koduklubi Rapla AVIS on korvpalli meistrivõistluste poolfinaalides tähelepanu keskpunktis. Ootamatult asuti seeriat Tartu ülikooli vastu juhtima 2:0.
Avamängu Tartus alustas selgelt teravamalt Rapla, haarates viie mänguminutiga 11:4 eduseisu. Kodumeeskonna kaitse oli auklik ja esimene veerand kuulus Raplale 22:11, poolaeg koguni 40:23.
Nii tuli tartlastel leppida 60:70 kaotusega. Avamängus 28 minutit platsil olnud ja 13 punkti visanud Paasoja hindas, et võidu tõi mänguplaanist kinni pidamine ja algusest alates valitsenud hea emotsioon.
Teine mäng raplakate jaoks koduses Sadolini spordihoones algas sama hoogsalt. Initsiatiivi haaranud Rapla juhtis poolajaks 35:28, enne otsustavat neljandikku lausa 55:40 ja võit tuli numbritega 71:58.
“Tuleb aus olla, see oli üllatav,” tunnistas Rapla kasuks kümme punkti visanud ja seitse lauapalli võtnud Paasoja.
“Ma arvan, et oleme Tartu vastu siiamaani autsaiderid, mingit kartust kolmanda mängu vastu ei ole. Kui asjad tulevad hästi välja, tuleb ka hingestatus ja võib-olla oleme nendeks mängudeks rohkem valmis olnud kui Tartu,” hindas 30 minutit platsil olnud tagamängija.
Kolmas mäng toimus Tartus neljapäeva õhtul peale Hiiu Lehe trükkiminekut. Kui kodumeeskond võitis, kohtutakse laupäeval Raplas uuesti.
Sellest, et Martin Paasoja on meeskonnas olulist rolli mänginud ja n-ö kannab kaela, annab tunnistust ka asjaolu, et ta kuulub Tiit Soku valikusse, kellele saadeti suviseks treeninglaagriks koondisekutse.
Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411