Teisipäev, mai 16, 2017
 

Mälumäng pakub noortele pinget

Kolmapäeval peeti Hiiumaa koolide vaheline mälu­mäng, millel osales 19 võistkonda ja 69 õpilast! Võisteldi kahes erinevas arvestuses – põhi­kooli ja gümnaasiumi võistkonnad. Põhikoolide arvestuses võitis Emmaste kooli võistkond koosseisus Salme Vesingi, Johannes Markus Altmäe, Oleander Saar ja Riste Sofie Käär, gümnaasiumi arvestuses võistkond nimega Sõru Jaanituli koosseisus Konrad Valk, Emma Leeloo Dillon, Gritt-Marleen Rakkaselg ja Mark Dmitrovski.
“Mälumängu korraldasime selleks, et saada sisendit, kuidas edas­pidi koolide­vahelist mälu­mängu paremini organiseerida,” selgitas Gregory-Martin Linder Hiiu valla noortevolikogust.
Järgmisel õppeaastal on noortel plaanis vähemalt neljal korral nuputamiseks kokku saada ja siis juba kõikides Hiiumaa koolides. “Mängu asukohad seega muutuvad, kuid loodame, et võistkonnad saavad jääda samaks, kuna aasta lõpus on kavas anda välja väärtuslik peaauhind,” lisas Linder.
Mälumäng õnnestus tänu headele toetajatele Hiiu maavalitsusest, Kärdla kultuurikeskusest, Roograhu restoranist ja MTÜst Hiiumaa Kino.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411