Teisipäev, mai 30, 2017
 

Laevasõidul saab raamatut lugeda

praamid.ee
Parvlaeval Leiger on nüüdsest riiul, kust reisijad võivad tasuta võtta lugemiseks raamatu eeldusel, et nad selle pärast samasse tagasi panevad.
TS Laevad teenindus- ja müügivaldkonna juht Pille Kauber ütles Hiiu Lehele, et raamaturiiul sai Leigril paika eelmisel nädalal ja kavas on see varustada sildiga, kus kirjas, millega täpselt tegu ja kellele see mõeldud. Sarnane tasuta raamatu­laenutus toimib juba mõnda aega päris hästi Tallinna lennujaamas.
“Mõte tasuta raamatulaenutuseks laevadel oli meil tegelikult juba uute laevade ootamise ajal. Kui esimene parvlaev Leiger kohale jõudis ja liinile sai, võeti mõõdud ja nüüd on riiul valmis ning sellel ka esimesed raamatud olemas,” rääkis Kauber.
“Tahame, et reisijad ennast laeval hästi tunneksid,” lisas ta. “Põhimõtteliselt võivad head inimesed ka kodust seisma jäänud raamatuid sinna tuua. Natuke jälgime seda siiski, mis raamatud riiulis on ja sedagi, et see ei muutuks seismajäänud raamatute tasuta äraandmise kohaks. Meie mõte on pisut teine. Ülesõit kestab üle tunni ja tahame pakkuda reisijatele lisategevust selle aja sisustamisel.”
Kauber ütles, et mandri ja Muhumaa vahel kurseerivatele parvlaevadele Tõll ja Piret raamaturiiulit praegu plaanis ei ole. “Ülesõit on seal lühike ja need laevad pisut teistsuguse sisekujundusega,” lausus TS Laevad teenindus- ja müügivaldkonna juht.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411