Reede, mai 26, 2017
 

Korvpalli meistriliigast hõbemedal

Hiidlased Kristjan Voolaid ja Martin Paasoja teenisid AVIS Rapla korvpallimeeskonna koosseisus Eesti korvpalli meistrivõistlustel hõbemedali.
Finaalseeria eel arvamused lahknesid. Ühed pakkusid, et Kalev/Cramo vastu püssirohtu ei jätku, kuna teised leidsid, et Raplal on omad võimalused olemas.
Mängud näitasid, et mõlemal leeril oli õigus. Esimene ja viimane mäng olid selgelt kaldu Cramo poole, kes võitis need 72:52 ja 91:62. Samas kui teine-kolmas mäng võinuks vabalt ka Rapla võiduga lõppeda. Siis jäi pealinnaklubi peale 75:72 ja 77:74.
Kui Voolaid vigastuse tõttu kohamängudel kaasa lüüa ei saanud, siis Paasoja täitis meeskonnas liidrirolli. Ta nõustus, et tegemist on võidetud hõbemedaliga, ent okas jäi siiski hinge: “Poolfinaalis näitasime väga head mängu. Mul isiklikult on kahju, et finaalis me ei saanud ühtegi võitu kätte. Kas saab just öelda, et olime seda väärt, aga… kahju, et seeria lõppes neli-null.” “Nad olid täna paremad, teises ja kolmandas mängus oli meil võimalus,” ütles Paasoja viimase mängu järel ja tunnistas, et Cramoga on neil raske mängida, kuna n-ö klassivahe lööb välja.
Paasoja panuseks oli keskmiselt tosin punkti ja 30 mänguminutit ühe mängu kohta.
Kas hõbemedal ja oluline roll mängujoonises aitab ka karjääris kaasa? “On meeldiv olla kohas, kus sa oled oodatud ja sind toetatakse mitte ainult siis, kui sa võidad, vaid publik on sulle igal mängul toeks,” vastas Paasoja, andmata ühtki vihjet oma tuleviku kohta. Küll on teada, et lühikese puhkuse järel ootab teda Eesti korvpallikoondise kogunemine.

Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411