Reede, mai 12, 2017
 

Igaühel võimalus värvida oma Hiiumaa

Viimastel aastatel on ise­värvimiseks mõeldud raamatud järjest populaarsemad. Need ei ole enam lihtsad lasteaiaealistele mõeldud joonistused, vaid märksa põnevamad. Tihti on joonistused nii keerulised, et nende täielikuks värvimiseks kulub päevi.
Üks selline värviraamat on nüüd ilmunud ka Hiiumaa kohta. Kirjastuse Paljasjalg kodulehelt saab tellida raamatu sarjast “Värvi oma Eesti”, milles 32 lehekülge
Hiiumaa motiividega joonistusi ja ka veidi juttu selle kohta, mida Eesti ühelt suuremalt saarelt leida on. Samal kodulehel saab põhjalikult tutvuda ka raamatu sisuga.
Kirjastuse Paljasjalg omanik André Abner ütles, et värviraamatu mõte tuli Eesti Vabariigi juubeli lähenedes ja Hiiumaa värviraamat on esimene sarjast, mis tutvustaks kõiki Eesti maakondi. Joonistas Kristel Lind, kes ka ise Hiiumaa juurtega.
“Polnud küsimustki, millisest maakonnast alustada,” lausus ise juba mõned aastad suvehiidlase staatuses Abner maakonnalehele. “Hiiumaa on hinge külge kasvanud ja inimesed, kes saarel elavad, väga toredad.”
Esialgu 2000 eksemplari trükitud raamatut saab peatselt osta Hiiumaa ja Saaremaa tarbijate ühistute kauplustest ning üle Eesti ka Apollo ja Rahva Raamatu poodidest.
Igal juhul on nii päris- kui suvehiidlastel nüüd põhjus uued värvipliiatsid osta.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411