Reede, märts 17, 2017
 

Talgukevad Hiiumaal sai avalöögi!

Kui Teeme Ära! pressi­teade potsatas minu arvutisse kell 9.45, siis esimesed talgud Hiiumaal said registreeritud juba kell 10.16 – Jausa küla talgud, eestvedajaks ja talgujuhiks Jüri Preobraženski.
On siiralt hea meel, et Jausa külas on käivitumas seltsitegevus ja parim moodus kogukonda liita ongi koostöö oma inimestega ja oma küla heaks.
Talguveeb on saanud värske ilme ning on nüüd avatud talgute kirjapanekuks. Talguid kirja pannes saad valida oma stardipaketi kättesaamiseks sobivaima pakiautomaadi. Stardipakettide laialivedu algab 5. aprillil.
Nagu juba tavaks, saab iga inimene ja iga kogukond ise otsustada, millised tööd ja tegemised 6. mai talgupäeval ühiselt ette võetakse, ent mõned võimalikud talguteemad pakume taas välja ka Teeme Ära! meeskonna poolt. Need võtab tänavu kokku märk­sõna “valmistumine”: valmistumine Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks, aga ka valmistumine looduse vingerpussideks, mis kliimamuutusega Eestimaadki üha sagedamini puudutavad. Neil teemadel leiad infot ja abimaterjale lehelt www.teemeara.ee/talgujuhile
Üheks üleskutseks on tänavu lipuväljakute korrastamine ja lipumastide püstitamine, et seada Eestimaa lipuehtesse. Selleks jõuab talgute stardi­paketiga igasse talgupaika üks EV100 juubelilogoga 2meetrine mastivimpel. See on kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks!
Talguveebi talgute lisamine pole muutunud, kehtib endine kasutajanimi (meiliaadress) ja salasõna. Kui jääd hätta või vajad nõu, siis aitame hea meelega. Küsi julgesti oma maakonna koordinaatorilt  või kirjuta info@teemeara.ee
Küllap vajate ka sel aastal prügikotte. Palun andke oma vajadusest varakult teada. Püüame neid ikka hankida oma kauaaegselt healt koostööpartnerilt AS Dagoplast.
Minu telefon on 56487057 ja meiliaadress info@vetsitall.ee, minu abikäsi on Tiina Veem, tema kontaktid on 5340 5522 ja tiinaveem@gmail.com, talgute noortejuht on Hergo Tasuja, kelle kontaktid­ 5568 1641 ja tasujapresidendiks@gmail.com
Teeme ära!

Ester Tammis
Teeme Ära! Hiiu maakonna
koordinaator

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411