Teisipäev, märts 21, 2017
 

Orienteerumis­hooaeg alanud

Märtsi teisel nädalavahetusel osalesid Hiiumaa noored orienteerujad Siiri Talts, Eliise Kesküla, Herta Kesküla ja Helena Maripuu Tallinnas Eesti noortekoondise treening­kogunemisel. Harjutati põhiliselt sprindiorienteerumist orienteerumisklubi SRD kevadistel sprindivõistlustel vanuseklassis kuni 18aastat.
Reede õhtust pühapäeva lõunani võisteldi kuuel korral orienteerumiskaardiga Tallinna eri piirkondades. Reedel oli pimedas Juhkentali linnaosas öine sprint. Meie tüdrukud saavutasid kolmanda, neljanda, viienda, kuuenda ja üheksanda koha. Parim ehk kolmas oli Siiri Talts, kes alles nädala alguses tuli Eesti noortekoondise kevadisest treening­laagrist Portugalis.
Teine võistlus (treening) oli laupäeva hommikul Mustamäel, kolmas Tallinna tehnikagümnaasiumis – siseorienteerumine, kus võitja aeg oli 11 minutit. Ka see võistlus toimus kuni 18aastaste arvestuses. Meie tüdrukutest oli parim
Helena Maripuu, kes selle võistluse ka võitis. Teises eeljooksus oli Helena aeg küll kõige kiirem, kuid ta oli jätnud ühe kontrollpunkti vahele ja seega sai parimaks hiidlaseks Eliise Kesküla, kelle aeg oli neljas, viies oli Siiri Talts.
Pühapäeval oli kaks sprindi­võistlust nn Kadaka metsas. Sel võistlusel tuli Eliise Kesküla kolmandaks, Helena Maripuu võistluse rikkus kerge haigus.
Tüdrukute jaoks oli see heaks harjutuseks enne sõitu Koolispordiliidu maailmameistrivõistlustele.
Anu Saue
treener

 

Sildid: , , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411