Reede, veebruar 3, 2017
 

Kaitseväe parim sportlane on kapral Heiki Nabi

erakogu
Kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terras autasustas kolmapäeval kaitseväe parimaid sportlasi ja tänas nii treenereid kui ka spordi eestvedajaid kaitseväes.
Kaitseväe 2016. aasta parimaks sportlaseks valiti maadleja kapral Heiki Nabi (31), keda kaitseväe juhataja autasustas kaitseväe teeneteristiga eeskujuliku teenistuse eest.
Parima võistkonna tiitli pälvisid Rio olümpial pronksmedali võitnud sõudjad kapralid Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo ja Andrei Jämsä. Tunnustati ka mitmeid teisi kaitseväe sportlasi.
Kaitseväe parim sportlane kapral Heiki Nabi ja olümpia­pronksi võitnud sõudjad teenivad kaitseväe staabi- ja sidepataljoni spordirühmas, kuhu kuulub praegu 20 tippsportlast.
Ebaõnnestunud Rio olümpia­võistluse järel vahetas Eesti parim maadleja Heiki Nabi välja treeneri, enam kui kümme aastat hiidlast juhendanud Henn Põlluste. Uueks treeneriks sai Rootsis töötanud ukrainlasest maadlustreener Igor Bugai, kellega sellest aastast algas töö Tokyo olümpia nimel.
Bugai leping kestab 2020. aastani ja ta juhendab ka Eesti teisi Kreeka-Rooma maadluse tippe – Ardo Arusaar (-98 kg) ja Eerik Aps (-85 kg).

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411