Teisipäev, veebruar 7, 2017
 

[Eel]arvamusfestivali ideekorje ületas ootused

Hiiumaal juunis toimuval [eel]arvamusfestivalil arutusele tulevaid teemasid sai pakkuda jaanuari lõpuni. Tänaseks on selge, et teemade puudumise taha see kahepäevane sõnarocki pidu küll ei jää.
“Täname kõiki, kes panustasid oma idee või ideedega, et esimene Hiiumaa [eel]arvamusfestival saaks võimalikult sisukas ja põnev. Sündmus tuleb just nii huvitav ja mõjus, kui me seda ühises koostöös loome,” ütles Hiiu maakonna turismikoordinaator ja [eel]arvamusfestivali kohalik koordinaator Maria Ruubas.
Tema sõnul oli korraldajatel hea meel, et kuigi [eel]arvamus­festival toimub Hiiumaal esimest korda, tuntakse asja vastu suurt huvi. Seda näitab esitatud ideede hulk, mis ületas ootused.
Ott Karulin ütles reedel BNSile, et tähtajaks esitati 321 aruteluideed, sealhulgas Hiiumaal ja Kagu-Eestis peetavale [eel]arvamusfestivalile üle kolmekümne idee.
Ruubas rääkis, et nende hulgas oli nii ootuspäraseid, kuid igati aktuaalseid teemasid, aga ka põnevaid üllatusi. “Kindlasti on festivalil oodata mitmekülgset teemade­ringi. Tahame näha arutelusid, millel on selge eesmärk, seda toetav aruteluvorm ja mitmekesine osalejate koosseis,” rääkis turismijuht.
Täpsemalt saab teemadest, mille üle arutletakse, rääkida 1. märtsil, kui ideekorje tulemused avalikustatakse. Ideekorjes osalenutega võetakse ühendust veebruarikuu jooksul, et täpsustada, kas ja kuidas nende pakutud teemadel arutlema hakatakse.
Hiiumaa [eel]arvamusfestival toimub 10. juunil.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411