Teisipäev, jaanuar 3, 2017
 

Remmelgule esimene meistritiitel

sport.err.ee
Vana aasta viimastel päevadel toimusid Otepääl Tehvandi spordikeskuses Eesti lahtised meistrivõistlused laskesuusatamises. 27aastane Martin Remmelg tuli täiskasvanute klassis esimest korda Eesti meistriks.
Kolmapäeval tehti algust sprindiga, kus olulist rolli mängis tugev tuul. Laske­tiirus ei suutnud tuulest tingituna mitte ükski sportlane kõiki märke tabada.
Meeste kümnekilomeetrisel sprindirajal oli parim Martin Remmelg, kelle ajaks märgiti vaid ühe mööda­lasu juures 25.56, millega ta edestas seitsme sekundiga Kalev Ermitsat. Roland
Lessing kaotas 24 sekundit. See oli Remmelgule esimene meistritiitel täiskasvanute klassis.
“Eriti rahule jäin laskmisega, sest olud olid küllaltki tuulised ja oli keeruline. Füüsiline seisund on samuti parem kui hooaja alguses,” ütles Remmelg võistlust kokku võttes. Ta lisas, et mõtted võimalikust võidust kerkisid alles viimasel ringil, kuna stardieelselt ta sellele ei mõelnud.
Päev hiljem toimunud
12,5 kilomeetri jälitussõidule läks Remmelg vastu lootusrikkalt, paraku ei õnnestunud tal oma positsiooni hoida. Seitse möödalasku tähendas neljandat kohta ja 1.41 suurust kaotust Lessingule.
Naiste seas teenis 7,5 km sprindis hõbemedali tippspordist loobunud Eveli Saue. Sarnaselt teda poole minutiga edestanud Johanna Talihärmile tegi Saue ühe möödalasu ja sai kirja aja 23.10. Jälitussõidus Saue ei startinud.
N19 vanuseklassi sprindis võitis Anneliis Viilukas. Tähelepanuväärsem oli aga päev hiljem toimunud jälitussõit, kus Viilukas koguni kaheksa möödalasku tegi, ent sellegipoolest esikohta kaitsta suutis.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411