Teisipäev, jaanuar 10, 2017
 

Noor Käina kunst tuleb Kärdlasse

Üle aastakümnete avavad Käina huvikooli kunstiõpilased oma näituse Kärdlas. Käina huvi- ja kultuurikeskuse (KHK) direktor Ly Meldorf ütles, et reedesel näituse avamisel esinevad huvikooli õpilased, kes õpivad nii muusikat kui ka kunsti.
Näitusel on üleval nii kõikide praeguste kunstiõpilaste tööd kui ka ohtralt vilistlaste omi. Kooli kunstiõpetaja Silli-Mai Kütt selgitas, et püüavad välja panna võimalikult erinevaid töid, mis huvikooli 20 tegevusaasta jooksul valminud: “Tahame näidata, millised on meie kooli võimalused, milliseid erinevaid tehnikaid on võimalik meie koolis õppida.” Näha saab nii klaasi-, keraamika- kui pabermassitehnikas töid, aga ka joonistusi, maale ja segatehnikas töid.
Käina huvikooli kunsti eriala õpilaste ja vilistlaste tööde näituse avamine on reedel, 13. jaanuaril kell 17. Kärdlas Nelja nurga galeriis.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411