Teisipäev, jaanuar 17, 2017
 

Hiidlased võrkpalli rahvaliigas võiduteel

Jaana Üksik
Ainult hiidlastest koosnevaid võistkondi on võrkpalli rahvaliigas sel hooajal osalemas koguni kolm: segavõistkondade arvestuse tugevamas grupis Coop Hiiumaa, teises tugevus­grupis Hiiu Teed ja naiste arvestuses teises tugevusgrupis võistkond Hiiu Teed.
Võistkond Coop Hiiumaa võistleb segapaaride arvestuse kõige tugevamas grupis, kus kokku on võistlus­tules neli võistkonda. Hiidlased jagavad nelja punktiga esikohta võistkonnaga VK Kramp ning selle tulemusega on nad ühtlasi edasi pääsenud otse finaalturniirile. Võistkond mängib koosseisus Mari Vahtra, Jaana Üksik, Mirje Roasto, Mari-Liis Mänd, Erkki Kallas, Toomas Nurk, Jaan Rebel, Tõnis Villmäe ja Tanel Villmäe.
Segavõistkondade arvestuse teises tugevusgrupis mängib võistkond Hiiu Teed. Võistkonnad on jagatud viide regiooni ning meie võistkond mängib põhja regioonis. Praeguseks on saadud võõrsil võistkonnalt Sandpit üks napp 2:3 kaotus ja kodus 3:1 võit. Lisaks alistasid hiidlased võistkond Harrastajad 3:0. Seega kõik teed play offi on veel lahti. Võistkonnas mängides annavad oma panuse Marge Vähter, Kersti Golub, Piret Põllu, Dagmar Tarkmees, Silver Laidro, Teet Teemets, Andres Sahtel, Deilor Väli ja Kaius Põtter.
Naiskondade arvestuses mängib teises tugevus­grupis võistkond Hiiu Teed, mis praegu on edetabelis nelja võiduga esikohal. Nelja alagruppi jaotatud võistkondade seas on Hiiu Teed kogunud liidrina üheksa punkti. Mängimata on veel kodus Käru naiskonnaga, mäng toimub Polgu võimlas laupäeval, 28. jaanuaril kell 17.30 ning teinegi kodumäng Märjamaa naiskonnaga, mis toimub Polgu võimlas pühapäeval, 5. veebruaril. Võistkonnas mängivad Marge Vähter, Terje Lees-Leesma, Kersti Golub, Mari Vahtra, Kristi Linkov, Piret Põllu, Mari-Liis Leivalt, Marina Väljas, Siret Sahtel ja Piret Pukspuu.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411