Reede, jaanuar 13, 2017
 

Fännid valisid Martin Paasoja Tähtede mängule

delfi.ee
Teisipäeval lõppes rahva­hääletus korvpalli meistriliiga Tähtede mängu algviisikute valimiseks. Martin Paasoja teenis tagamängijatest enim hääli.
1. detsembrist 10. jaanuarini toimunud hääletusel said inimesed rivistada enda lemmik­viisiku ehk kaks taga- ning kaks ääremängijat ja keskmängija. Kümme enim hääli kogunud mängijat pääsesid Tähtede mängu kahte alg­viisikusse.
Paasoja kogus 5661 häält ja oli tagamängijatest populaar­seim, kuna teiste häälte arv jäi alla 5000. Üldse enim hääli, 8735 teenis Paasoja meeskonnakaaslane, keskmängija Thomas van-der-Mars.
“Kui keegi oleks seda mulle enne hääletust öelnud, et ma olen tagamängijatest esimene, siis ma poleks seda uskunud,” oli Paasoja Hiiu Lehele kommentaari andes positiivselt üllatunud.
Ta edastas tänusõnad kõigile toetajatele, nii hiidlastele kui Rapla inimestele, sest hääletanuid oli kindlasti mõlemal pool Väinamerd. “See, et Rapla tiimist sinna mängule nii palju mängijaid [neli – H.T.] pääses, on kindlasti meie suure­päraste fännide töö. Võib öelda, et meie fännid on Eesti parimad,” tunnustas Paasoja “kuuendat meest platsil” ehk mängudele kaasaelajaid.
Tõestuseks, et Rapla/AVIS korvpalliklubil on Eesti parim publik, teenis meeskond teisi­päeval kaheteistkümnenda järjestikuse võidu kodusaalis, kui Balti liigas alistati 83:71 Liepaja.
Üle pika aja alustas alg­viisikus kaks hiidlast. Kristjan Voolaid õigustas usaldust ning tõi 16 punkti, lisaks võttis viis lauapalli. Paasoja saagiks jäi seitse punkti, viis lauapalli ja kolm söötu. Mõlemad said 30 minutit mänguaega.
Alexela korvpalli meistri­liiga Tähtede mäng toimub 16. veebruaril Saku Suurhallis. Võistkondasid juhendavad Gert Kullamäe ja Aivar Kuusmaa.
Hergo Tasuja

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411