Reede, detsember 16, 2016
 

Pikett Eesti metsa kaitseks

internet
Täna, 16. detsembril kogunevad rahulolematud inimesed Tallinnas keskkonnaministeeriumi ette, et avaldada meelt riikliku metsanduspoliitika vastu.
Kell 13 koguneb rahvas keskkonnaministeeriumi ette aadressil Narva mnt 7a (Foorumi hoone sisehoovis). Piketi korraldajad Züleyxa Izmailova ja Linda-Mari Väli esinevad selgitavate kõnedega ning keskkonnaministeeriumile antakse üle Aasta Puupea tiitel. Kell 13.45 algab rongkäik keskkonnaministeeriumi eest riigikogu ette. Teel jagatakse lendlehti ja informeeritakse inimesi praeguse metsanduspoliitika ohtudest.
Toompeale kogunenud pikettijad annavad riigikogu saadikule Rainer Vakrale üle 101 kultuuritegelase poolt koostatud avaliku kirja ning eilseks üle 6000 inimese allkirjastatud petitsiooni. Petitsioonis nõutakse säästvamat metsanduspoliitikat, kodanike kaasamist poliitilisse otsustusprotsessi ning keskkonnaministeeriumi tegevuse riiklikku uurimist, selgitamaks välja, kes täpselt ja millistel põhjustel on vastutavad jätkusuutmatu ja elurikkust ohustava metsanduspoliitika eest.

 

Sildid: , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411