Reede, detsember 23, 2016
 

Kahe püha vaheline kontsert Orjakus

Orjaku külamaja on juba neljandat aastat kuulajatele aasta­lõpukontserti pakkumas – ikka kahe püha vahel, pärast jõule ja enne aastavahetust.
Aastalõpukontsertidega on Orjaku külaseltsil soov pakkuda tiheda sündmusteaasta lõpetuseks head muusika­elamust nii külakogukonnale kui kõigile teistele hiidlastele ja saare külalistele. Kui traditsiooniga alustati, astusid vastvalminud väiksemas majas üles just Marek Sadam ja Tõnu Laikre, samad esinejad, kes ka selleks aastaks külla kutsutud, ja siis surusime oma väikesesse majja sisse 40 kuulajat…
Vahe kahe kontserdi vahel on nüüdseks neli aastat, meie külamaja on vahepeal saanud tuntud kontserdikohaks ja seekord on külalisi ootamas suurem ruum saalimaja näol, mis on kontserdiks puhuritega soojemaks köetud, – ikka eesmärgil, et kõik soovijad kontserdile ära mahuksid.
Marek Sadam on muusik ja luuletaja, kes enne iga esinemist mõtleb ennast sellesse kohta ja nende inimeste juurde, kellele esineb. Siinkohal temapoolsed mõtted enne Orjaku kontserti oma kuulajale: “Imeline Orjaku ja meie lihtsad lood. Nii nagu oleme. Ajaga on meil loodud ka mõned jõululised lood ja millal neid siis veel laulda kui mitte sellel õhtul. Vaid üks õhtu ja Hiiumaa. Muidugi on sõstrad ja tulbid ning šokolaadist alleed nagu ikka. Ja minu palve. Leia saginas tee sadamasse, kingi endale see hetk või sellele, kes südames. Oled palutud ja oodatud!”.
Kõik hea sõna ja südamliku muusika sõbrad on peale jõuluaskeldusi oodatud
Orjaku külamajja selle aasta viimasel neljapäeval – pange selga hiiuvillane, jalga soojad saapad ja võtke kaasa pleedid istumise alla või keha ümber ning kaunis kontserdielamus on kindlustatud!
Piletihinna sees on tassike kuuma jooki hinge ja südant eelsoojendama, peasoojendamisega saavad hakkama juba meie toredad esinejad.
Paneme koos merekultuuri­aastale väärika lõpupunkti – Orjaku sadamas näeme!
Margit Kääramees
Orjaku sadamast

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411