Reede, detsember 30, 2016
 

Jalgpallurid mängisid naistega korvi ja võrku

Kärdla Linnameeskonna treeneril Mario Degtjovil ja võrk­pallur Marge Vähteril tekkis mõte panna jalgpallipoisid võrkpalli­naiste vastu võrkpalli mängima.
Kuna võrkpallis saab platsil olla korraga vaid kuus mängijat ja jalg­pallureid on 12, leiti, et midagi oleks veel juurde vaja.
Mõeldud, tehtud – võiks mängida ka korvpalli. Õnneks on Hiiumaal oma korvpallinaiskond olemas ning nii sai Askuse naistega kokku lepitud võistlusmäng sama ürituse raames.
Askuse mängijad võtsid pakkumise väga positiivselt vastu ja nii mängud jõulu teiseks pühaks kokku lepitigi. Väiksed mugandused reeglites ja mängud võisidki alata.
Naiskonna viisid suurepärasele teisele kohale Ülle Paasoja, Kaja Antons, Marika Koppel, Kirsti Kerves, Hanna Haavapuu ja Mari Vahtra. Kohtunikurollis tegi oma debüüdi muidu Askuse ridades palliv Maria Reino ja lauas Roland Lilleõis.
Korvpallile järgnes võrkpallilahing. Võrgu kõrgus oli sätitud naiste järgi ning mehed naistele plokki hüpata ei tohtinud. Meeste eest oli mängimas ka võrkpallureid nagu Steven Saarnak ja Jaan Rebel. Mäng oli väga tasavägine, mängu lõpetamiseks tuli ära kasutada kõik viis geimi. Naised suutsid oma paremuse maksma panna seisuga 3:2 ning omapoolse panuse andsid mängu õnnestumisse Mari Vahtra, Marge Vähter, Kristi Linkov, Marina Väljas, Piret Pukspuu ja Anett Karjamaa. Kohtunikurollis oli Hannes Teidla.
Jalgpalluritest pallisid sportlikul päeval Rando Suuster, Mario Degtjov, Sander Laur, Imre Riik, Steven Saarnak, Jaan Rebel, Marko Pruunlepp, Tanel Lips, Tanel Klee, Timo Vares, Aivo Jõeleht ja Georg Linkov.
Ürituse ühe korraldaja rollis olnud Marge Vähter kommenteeris toredat sportlikku lahingut järgmiselt: “Oli tõsine lahing naisvõrkpallurite ja meesjalgpallurite vahel võrguplatsil. Mehed naistele mingit allahindlust ei teinud ja võitlesid kõvasti, kuid sel korral tuli tõesti meestel naiste paremust tunnistada. Kõik jäid sportliku päevaga rahule ja lepiti kokku, et kindlasti kordame aasta pärast.”
Vaatamata väga vähesele reklaamile oli kohal ka märkimis­väärne hulk pealtvaatajaid, kellele kõigile tänu­sõnad kaasaelamise eest. Loodame, et teilgi oli huvitav ja meeleolukas pärastlõuna.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411