Reede, november 25, 2016
 

Purjus juht sõitis tänavavalgustusposti pikali ja põgenes

Harda Roosna
Laupäeval, 19. novembri öösel kella kolme ajal märkasid politseinikud Kärdla linnas Väike-Liiva tänaval suurel kiirusel liikuvat sõiduautot BMW, mille kiiruseks fikseeriti
82 km/h. Politseinikke märgates sõiduki juht pidurdas ja sõitis vastu teevalgustusposti. Sõiduki juhiks osutus 1996. aastal sündinud, esmase juhiloaga ja ka varem liiklusrikkumiste eest karistatud mees, kes algul sündmuskohalt põgenes, kuid tuli ise politseinike juurde tagasi ning siis tuvastas politsei, et ta oli tarvitanud ka alkoholi.
Kärdla politseijaoskonna patrullitalituse juht Moonika Raudsepp ütles, et antud liiklusõnnetuse puhul oli koos mitu asjaolu, mille tõttu oleks võinud see lõppeda märksa raskemate tagajärgedega. “Alkoholijoove, kogenematu juht ja lubatust oluliselt suuremal kiirusel sõitmine on peamised ohutegurid liikluses ja sageli lõppevad sellised õnnetused raskete vigastustega. Liiklus ei ole kindlasti koht, kus proovile panna iseenda või oma sõiduvahendi võimeid ja sellega nii ennast kui ka teisi ohtu seada,” nentis Raudsepp.
Sõidukis viibis ka kõrvalistuja. Õnnetuse käigus keegi viga ei saanud ja politsei alustas juhtunu kohta väärteomenetluse. Sõiduk teisaldati sündmuskohalt.

 

Sildid: , , , , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411