Reede, november 18, 2016
 

Maanteeamet tunnustas Kädu Aasmat

erakogu
Maanteeamet tunnustas liiklusohutuse auhinnaga valdkonna silmapaistvaid tegijaid ja sündmusi. Teiste seas saab liiklus­ohutuse õpetaja auhinna Kärdla politseijaoskonna noorsoopolitseinik Kädu Aasma.
Tunnustuse saamise kohta ütles Kädu Aasma: “Hea on teada, et ma teen koos kolleegide ja koostööpartneritega õiget asja. Tunnustus annab indu juurde, et antud teemaga edasi tegeleda.”
Aasma esitas liiklusohutuse auhinna nominendiks Hiiumaa tervisekomisjon. Komisjoni juht Aasa Saarna ütles, et tal on väga hea meel, et nende kandidaat sai vabariikliku tunnustuse osaliseks.
Saarna rääkis, et Aasma on liiklusohutust õpetanud veebruarist 2007 nii lasteaialastele, õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele kui pensionäridele. Heaks tavaks on saanud igakevadine liiklusohutuse- ja turvalisuse päev kooliminevatele Hiiu maakonna lastele. Kaitseliidu, noortekeskuste ja vabatahtlike ühenduste üritustel on kogukond harjunud nägema Kädu Aasmad juhtimas liiklusohutuseteemalisi töötubasid. Ta on pikka aega olnud ka Hiiumaa alaealiste komisjoni liige, mis on üks väljund liikluskasvatuseks alaealiste õigusrikkujate hulgas. Ka on Aasma Hiiumaa lastekaitse ühingu vabatahtlikuna kaasa aidanud ohutut liiklemist väärtustava kogukonna kujundamisele, sisustades liikluskasvatuslike elementidega erinevaid projekte ja üritusi.
Maanteeameti ennetustöö ja liiklusohutuse osakond valisid silmapaistvamad välja viies kategoorias – kohaliku omavalitsuse, koostööpartneri, sündmuse, eeskuju liiklusohutuses ja õpetaja kategoorias.
Liiklusohutuse auhinnaga väärtustatakse ja avaldatakse tänu isikutele ja organisatsioonidele, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on enda asutuses/piirkonnas silma paistnud liiklushariduse korraldamise ja liiklusohutuse edendamisega.
Auhind antakse üle pidulikul vastuvõtul, mis toimub
8. detsembril Pärnumaal.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411