Teisipäev, november 29, 2016
 

Koolitants ootab osalejaid

Festivali Koolitants 2017 tantsude registreerimine lõpeb detsembri keskel. Eesti tantsuagentuuri kommunikatsioonijuht Maarja Pärna teatel on tänavuse festivali teema “Tants liigutab!”. Saadetud pressiteates ütleb Pärn, et tants liigutab nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, luues erinevaid võimalusi oma unistuste teostamiseks.
Jaanuaris ja veebruaris on 12 maakondlikku tantsupäeva, mis kulmineeruvad kahepäevase finaalkontserdiga aprilli alguses Paides.
Maakondlike tantsupäevade lõpus saab näha Kooli­tantsu Kompanii neljanda lennu tantsulavastust, mille koreograafiks on Ruslan Stepanov. Peale etendust kuulutab žürii välja finaalkontserdile edasi­pääsejad. Lisaks saadab žürii finaali poole teele ka jokkerid – seda märtsi alguses, pärast kõikide tantsu­päevade toimumist.
Omavahel võtavad mõõtu tantsud seitsmes eri žanris: eesti tants, estraadi­tants, kooli tants, lastetants, showtants, tänavatants, vabatants. Osaleda saavad lapsed ja noored vanuses 4–22 eluaastat.
Lisateavet leiab ka kodulehelt www.koolitants.ee ning Koolitantsu sotsiaalmeediakanalitest Facebookis, Twitteris, Snapchatis, Blogspotis ja Instagramis.
Festivali korraldaja on sihtasutus Eesti Tantsu­agentuur.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411