Reede, november 11, 2016
 

Kärdla politseijaoskond ootab külla

Harda Roosna
Kolmapäeval, 16. novembril avab Kärdla politseijaoskond uksed huvilistele, kes saavad tutvuda jaoskonna hoone, politseinike töö ja töövahenditega.
Kärdla politseijaoskonna juhi Aare Alliku sõnul on kohtumisele oodatud kõik, kellele turvalisuse küsimused ja politsei tegemised korda lähevad.
“Kindlasti ei plaani me kuiva esitlust, vaid igati oodatud on inimeste küsimused meie tööde ja tegemiste kohta. Katsume ka omalt poolt näidata kogu meie tööd selle mitme­kesisuses,” ütles politseijuht.
Alliku sõnul on koostöö inimestega väärtus ja koostöö toimimise eelduseks on see, et politseinike tööd mõistetakse.
“Parim võimalus meie töö mõistetavamaks muutmisel on, kui tutvustame oma tagatubasid, kus ja millega tööd tehakse ja vastame inimeste küsimustele,” selgitas Allik, miks avatud uste päev korraldatakse.
Kõik, kes tahavad politseitöö ja jaoskonnaga tutvuda, on oodatud eelnevalt registreeruma hiljemalt 15. novembriks meilil aare.allik@politsei.ee või telefonil 440 1406. Ringkäigud politseimajas algavad 16. novembril kell 13 ja kell 15. Registreerumisel tuleks kindlasti teada anda, mis kellast algavale tutvustusele soovitakse tulla.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411