Teisipäev, november 29, 2016
 

Kandideeri abipolitseinikuks!

Politsei
Võime julgelt väita, et Hiiumaa on turvaline koht elamiseks. Seda näitab kasvõi asjaolu, et kuritegevuse tase on võrreldes teiste maakondadega olnud väikseim juba aastaid. Levinud on arvamus, et turvatunde loojateks on eelkõige ametkonnad – politsei, päästeamet ja kiirabi. Tegelikult saab turvalisusesse ja turvatundesse panustada igaüks.
Kui oled kunagi helistanud hädaabinumbril ja teatanud, et autorooli istus just üks alkoholijoobes inimene, kes järgmisel hetkel võib olla juba ohtlik sinule või su lähedastel, siis oled sina kindlasti üks nendest, kes hoolib, et Hiiumaal oleks turvaline elada. See aga on vaid üks moodus, kuidas turvalisust luua.
Kui sulle läheb korda, et sina, su lähedased, sõbrad, tuttavad elaksid jätkuvalt turvalises keskkonnas ja soovid sellesse ka ise panustada, siis julgustame liituma abipolitseinike tegusa perega. Abipolitseinikuks olemine ei tähenda ainult patrullimist tänaval, omalt poolt pakume võimalust kaasa lüüa politseilistes tegevustes ka ennetusüritustel, treeningutel ja koolitustel.
Praeguse seisuga panustavad Hiiumaa hüvanguks oma vabast ajast ja tahtest 14 abipolitseinikku. Möödunud aastal toetasid nad kogukonna turvalisust 1242 tunniga oma vabast ajast töö ja pere kõrvalt ning see väärib tunnustust ja esiletõstmist.
Abipolitseinikus saamise peamiseks eelduseks on, et kandidaat oleks vähemalt 18aastane Eesti Vabariigi kodanik ja tal oleks vähemalt põhiharidus. Tutvu tingimustega veebilehel www.abipolitseinik.ee. Küsimuste korral võib kirjutada aadressil marko.kallas@politsei.ee
Uutele abipolitseinikele mõeldud esimese astme koolitus algab järgmise aasta alguses ja toimub Hiiumaal.
Suurendame turvalisust üheskoos!

MARKO KALLAS
Hiiumaa abipolitseinike rühmajuht

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411