Reede, november 11, 2016
 

Jagagem tublidele preemiaid

Poolteist nädalat, 21. novembrini saab esitada kandidaate preemiatele “Kultuuripärl 2016”, “Tänu ja kummardus”, nelja aasta­preemia ja kuue rahalise tunnustuse andmiseks tublidele tegijatele.
Kultuuripärli preemiaga tunnustatakse isikuid, kellel on antud aastal silmapaistvaid teeneid Hiiumaa kultuuri- või spordielu edendamisel. Preemiaga “Tänu ja kummardus” tunnustatakse üht spordi- ja üht kultuurivaldkonnas tegevat isikut pikaajalise ja viljaka panuse eest.
Neli aastapreemiat jagatakse aasta parima nais- ja meessportlase ning silmapaistvate sündmuste kultuurikorraldamise või -tegevuse eest aastal 2016. Kuus preemiat läheb tublidele spordi- ja kultuurivaldkonna tegijatele.
Ettepanek peab sisaldama lühikest kirjeldust kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest jooksval aastal, kehtivaid stipendiume, kandidaadi tutvustust ja tema andmeid: postiaadress, telefon ja meiliaadress.
Kirjalikke ettepanekuid oodatakse meilil hiiumaa@kulka.ee või aadressil Leigri väljak 5, Kärdla 92401 Eesti Kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp.          HIIU LEHT

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411