Teisipäev, november 29, 2016
 

Hiidlased aitasid Kuressaare kullale

FB/FC Kuressaare
Nädalavahetusel toimus Estonia kontserdisaalis jalgpalligala, kus tehti kokkuvõtted lõppenud hooajast ja autasustati parimaid.
Kuldmedali said kaela FC Kuressaare mängijad, kes võitsid esiliiga B-tasandi, mis on sisuliselt Eesti tugevuselt kolmas liiga. Oma panuse võitu andsid ka kolm hiidlast.
Saaremaa esindustiimi ehk Viikingite, nagu neid kutsutakse, võit oli veenev: 36 mänguga koguti 76 punkti ehk kaheksa rohkem kui FC Elva ja tosina võrra enam kui Tartu JK Welco.
Liiga suurim väravakütt oli 33 tabamusega saarlane Maarek Suursaar. Täishooaja kaasa teinud ja peaaegu 2000 mänguminutit kogunud Tõnis Koppel skooris üheksal korral. Teine hiidlane, Martti Pukk, veetis hooaja vigastusest taastumise tähe all ja üheski ametlikus liigamängus platsile ei jooksnud. Kolmas, Karl Johan Kastein, osales küll vaid kolmes kohtumises, mängides rohkem Kuressaare duubeltiimi eest.
Uuel hooajal ootab Kures­saaret ees Eesti esiliiga. Pikemas perspektiivis mõeldakse ka meistriliigasse jõudmisele.
Samas ühes asjad jäid Viikingid sel hooajal Elvale veel selgelt alla. Kui Kuressaare kodumängudel käib keskmiselt 82, siis Elvas koguni 210 pealtvaatajat. See vaatajate­hulk on juba võrreldav meistri­liigaga.
Hergo Tasuja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411