Reede, oktoober 28, 2016
 

Tohvri hooldajad osalesid tublilt kutsevõistlusel

Elge Härma
Neljapäeval osales Hiiu maakonna hooldekeskus Tohvri võistkond Iru hooldekodus peetud hooldustöötajate kutsevõistlustel.
SA Hiiumaa hooldekeskus Tohvri juhataja Elge Härma rääkis, et kui mullu ei julgenud nad veel võistlejaid välja panna, siis tänavu siiski osalesid. Võistkond koosnes kahest hooldajast ja Tohvrilt asusid Iru poole teele Signe-Mai Sutt ja Karis Epro.
Võistlusel anti välja vaid esikoht ja selle sai 14 hoolde­keskuse hulgas Iru hooldekodu võistkond. “Eks neid koduseinad toetasid,” arutles Härma. Samas nentis ta, et sai käia vaatamas võistlejaid siis, kui nad ülesandeid täitsid. “Pean uhkusega tõdema, et meie töötajad olid teistega võrreldes kindlalt üle keskmise tublid,” ütles Härma. “See andis kindlustunnet, et meie hooldajad oskavad oma tööd väga hästi. Ka andis võistlustel osalemine väärt kogemuse, andis kindlustunnet ja indu.”
Võistlusel tuli lahendada kaks ülesannet, esmalt olukorra lahendamine paaris ehk tiimitööna, Teiseks tuli etteantud olukord lahendada üksinda. Aeg ülesannete lahendamiseks oli ette antud.
Tohvri hooldekeskus sai osalemise eest tänukirja, võistlejad lisaks tänukirjale veel meenekoti sponsoritelt.
Eesti sotsiaalasutuste juhtide nõukoda korraldas üleeestilised hoolekandeasutuste vahelised hooldustöötajate kutsevõistlused teist korda. Võistlusega tahetakse parandada hooldustöötajate mainet ja tähtsustada nende rolli.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411