Reede, oktoober 28, 2016
 

Pühalepa eakad kutsuvad üritustel osalema

TIIU VANNAS
19 Pühalepa valla eakat kogunes 21. septembril Hellamaa perekeskusesse, et teha väike tagasivaade eelmisele hooajale ja arutleda uue hooaja tegemiste üle.
Vallapoolsed tervitused ja head soovid uueks hooajaks andis edasi valla sotsiaal­nõunik Urme Soonvald. Eelmisest hooajast tegi kokku­võtte tegevusjuhendaja Virve Pajo.
Kokku toimus eakate osavõtul 31 üritust, lisaks läbi terve hooaja perekeskuses toimunud kabeturniir ja mitmed näitused.
Endel Lepisto rääkis klubi Pühalepa Vanamehed tegemistest. Klubilased on vaatamata oma soliidsele eale väga aktiivsed ning valmis saanud juba kaks raamatut, mis koondavad koduvalla merenduse ajalugu ja meremeeste elukäike. Järgmisena on nad südameasjaks võtnud Pühalepa kihelkonna koolide ajaloo kirjapanemise. Ka esimene väljasõit on neil juba tehtud, see viis klubilased 12. oktoobril naabersaarele Vormsile.
Perekeskuse juhataja Heli Tuisk tutvustas keskuse uue hooaja plaane. Endiselt jätkavad nii eakate tantsurühm kui lauluansambel.
Selle hooaja esimene väljasõit toimus 27. oktoobril oma valla maadele. Koos käidi Sarvel Heli Hahndorfi juures alpakasid ja seebivalmistamise töötuba vaatamas, külastati Soonlepa karjamõisa, Suuremõisa lossi ja lossiaeda. Päev lõpetati ühise lõuna-
söögiga lossi­kohvikus, kus perenaiseks Õie Laksberg.
18. novembril tähistame perekeskuses mardi- ja kadri­päeva. Eakate jõulupidu on planeeritud 21. detsembrile. Kindlasti toimub veel midagi, millest antakse teada jooksvalt. Kõigi ürituste kohta saab lisateavet Hella­maa perekeskuse telefonilt 469 4630.
Endiselt kutsume kõiki valla eakaid osalema lauluansamblis, tantsurühmas ja meie üritustel.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411