Teisipäev, oktoober 18, 2016
 

Mälumängu avavooru võitis Maalinn

Harda Roosna
Harda Roosna
Harda Roosna | Hiiu Leht
Kuuenda hooaja Kärdla mälumängu avavoorus pani oma paremuse maksma tunamullune võitja Maalinn, mis napi ühe punktiga edestas mullust võiduvõistkonda Tikerpuu&Co.
Aastase pausi pidanud Maalinn koosseisus Merle Kääri, Madli Valk, Margit Soone ja Toomas Põllu on taas areenil tagasi. Teisest voorust mindi juhtima ja lõpptulemusena sai kirja 45 punkti 64 võimalikust. Tikerpuud&Co, mille koosseisus Kaarel Tikerpuu, Kadri Tikerpuu ja Aivar Viidik, lõi seekord juhuse tahtel kaasa tuntud mälumängu­korüfee Hannes Rumm, läks kohe juhtima. Teise vooru järel kukkus tiim kolmandaks ja viimase vooru järel oli 44 punktiga teine. Kolmanda koha sai võistkond Uued
Tulijad, milles mängivad Urmas Berkmann, Rasmus Põial, Üllar Soonik ja Enn Veevo.
Kuuendal korral on võistkondi rohkem kui kunagi varem – 22. Tagasi on kaks varem osalenud võist­konda, Maalinn ja Ajaloolised Võtted, uued osalejad on DreamTeam, Kabelimats ja Mats.
Mängujuht Jan Ignahhin
nimetas eriti märkimis­väärseks, et mullu osalenud abiturientide võistkond
Mullikad mängib ka sel hooajal ning noored tulevad mänguks kohale Tartust ja Kuressaarest.
Ignahhin teatas, et kui varem selgus mängu võitja pärast seitsmendat vooru nii, et halvim tulemus arvestati maha, siis seekord lähevad kirja kõikide mängude punktid.
Uus on ka mängude toimumis­koht pubi Wabrik. Avamäng oli reedel, 14. oktoobril. Järgmised toimuvad 11. novembril, 9. detsembril, 20. jaanuaril, 10. veebruaril, 10. märtsil ja 14. aprillil.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411