Reede, oktoober 28, 2016
 

Maakilb algab

Kõhkluste-kahtluste kiuste alustab üleeestiline omavalitsustevaheline mälumäng oma 18. hooaega. Hiidlased saavad eelvoorud ikka kodus, Hellamaa perekeskuses mängida. Tänavused eelvoorud on lühemad – 40 küsimust. Korraldajad lubavad palju teemat ESTICA, aga juurdunud mänguformaati säilitatakse. Siiski saavad paljud teemad haaratud.
Osavõtust on allakirjutanule, kes taas mängujuhi rollis, juba teatanud Emmaste ja Kõrgessaare Hiiu vallast. Ootan eriti mitut võistkonda Kärdlast, sest rekordarv võistkondi, 22 alustas ju Kärdla mängu. Kindlasti ka Käina vallast, kus kunagi oli Hiiumaa mälu­mängu kants. Eks meil Pühalepal ole probleeme, sest parimad mängurid väljamaal.
Loodan, et viis-kuus tiimi ikka osalevad ja tugevduseks võivad kõik võtta ka viienda liikme, kes vanuselt võib olla alla 20. Muidu ikka neljaliikmeline võistkond.
Võistluseelse nädala keskpaigaks ootan osa­võtukinnitust meilile tiitkerves@gmail.com või telefonil 5373 8007.
Esimene mäng algab laupäeval, 12. novembril kell 12 Hellamaa perekeskuses, teine eelmäng 3. detsembril sealsamas ja ehk saame ka B-finaali 2017. aasta jaanuari lõpul kodus pidada.
Vaim valmis ja kohtumiseni!

Tiit Kerves
mängujuht

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411