Teisipäev, oktoober 25, 2016
 

Hiiumaal 20 kutsega treenerit

Eesti spordiregistri treenerite alamandmekogus on kirjas 20 Hiiu maakonnas tegutsevat treenerit.
Kõige rohkem, neli treenerit on võrkpallis ja jalgpallis, tegutseb kolm ratsutamis- ja kaks kergejõustikutreenerit, ülejäänud seitsmel alal on igaühel üks treener.
Võrkpallitreeneritest on kõige kõrgem, kuues ehk vanem­treeneri kutse Siiri Süllal, Ülari Kaibaldil on viies, treeneri kutse, Kristi Linkovil ja Marge Vähteril kolmas, abitreeneri kutse.
Jalgpallis on kõrgeim, kuues kutseaste Egon Tintsel, viienda sai äsja treener Mario Degtjov, Jaanika Küttimil ja Hergo Tasujal on neljas, nooremtreeneri kutse.
Ratsutamises on Maarja Berkmannil neljas ehk noorem­treeneri kutse, Ave Koklal ja Maris Suusteril kolmas, abitreeneri kutse.
Kergejõustikus on kõrgeim, kuues kutsekategooria vanemtreener Toivo Pruulil, Priidu Niidul on neljas, nooremtreeneri kutse. Lisaks on Niidul kolmas ehk abitreeneri kutse kulturismi ja fitnessi alal.
Väino Koolmeister on viienda kategooria laskesuusatamise treener, Triinu Schneideril on viienda astme ujumistreeneri kutse, Tiiu Masing on kolmanda kutseastme tennisetreener, Kristiina Mäe kolmanda kutseastme karatetreener, Joosep Rätsepal on kolmas ehk abitreeneri kutse purjetamises ning Priit
Haavapuul on korvpalli­treeneri kolmas kutseaste.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411