Teisipäev, oktoober 25, 2016
 

Haldusreformi materjalid avalikud

Septembris kirjutas Hiiu Leht, et Hiiumaa omavalitsuste kodulehtedel puuduvad materjalid haldus­reformi ja valdade liitumisläbirääkimiste kohta. Praeguseks on olukord muutunud oluliselt paremaks. Kõigi nelja valla veebi­külgedel on vastav nupp, mille alt avanevad kronoloogilises järjekorras nii liitumisettepanekud, kõneluste protokollid kui ka muud omavalitsuste ühinemise arutelusid puudutavad dokumendid.
Emmaste, Käina ja Pühalepa valla ühinemislepingu projekt on kenasti kodanikele tutvumiseks saadaval eri variantides nõnda, et soovi korral saab näpuga rida ajades järgida, kuidas see läbirääkimiste käigus muutunud on. Samuti Hiiu valla ja Käina valla konsultatsioonide tulemused ja vaated liitumislepingu projektile.

 

Sildid: , ,

Kommentaarid: 1

(kommenteerimine on suletud)

 
  • Gen.

    See nn.haldusreform on tegelikult vòimuerakondade ebaseaduslik pùūe vòtta vahendeid valimata vòim ka kohalikul tasandil enda kàtte. Ja kus vòim,seal ka raha ( riigihanked j e.). Investeeringud làhevad peamiselt keskustesse jate vòite,mùts nàpus,oma teede vòi koolimaja remonti ootama jààdagi. Pealegi- valija pole ju praegustele valitutele andnudki volitusi oma valda àra kaotada !

     
     
     
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411