Teisipäev, oktoober 18, 2016
 

Arenguosakonda juhib Monika Pihlak

Hiiu valla arenguosakonna juhatajana alustas tööd Monika Pihlak, kelle konkursi­komisjon valis kuue kandidaadi hulgast.
Hiiu vallavanem Reili Rand ütles, et lisaks osakonna igapäevatöö koordineerimisele on uut osakonnajuhatajat ootamas mitmed arendusobjektid. “Esimeste asjadena on laual avalike hoonete energiasäästlikuse ja muud küttesüsteemide küsimused, Pargi 3 hoone lammutusprojekti ettevalmistus sotsiaalkeskuse uue kompleksi rajamiseks ning Hausma planeeringu kehtestamise järgsed maa­toimingud,” loetles vallavanem.
Vallavanema nõuniku Margit Kagadze andmetel on Pihlak viimased 15 aastat töötanud nii juriidilise kui ka juhtiva iseloomuga töökohtadel: viis aastat riigi maaametis ja kümme aastat Tallinna maaametis, hilisemas linnavaraametis. Pihlakul on juriidiline kõrgharidus ja süvateadmised majandusest.
Kagadze lisas, et Hiiumaa elu ei ole uuele töötajale päris võõras, kuna ligi kümme aastat on oldud suvehiidlane, kuid nüüd kolis Monika Pihlak kogu perega Hiiumaale.
Arenguosakonna juhataja ülesandeid täitsid abivalla­vanem Katrin Sarapuu, hiljem abivalla­vanem Jaanus Valk. Mullu augustis kinnitati sellesse ametisse Kaidi Nõmmerga, kes detsembri keskel lahkus. Kuni eilseni juhtis osakonda arhitekt-planeeringute peaspetsialist Jürgen Vahtra.
Vallavalitsuse korraldatud eelmine avalik konkurss osakonnajuhataja leidmiseks nurjus, kuna ei leitud sobivat kandidaati.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411