Reede, september 9, 2016
 

Tuuru Ideekohvik

Tuleva nädala lõpus toimub Hiiumaa toidu ja kunsti nädal ehk “Iiu toiduse ja kuntsi päävad”, mis tõstab esile Hiiumaa kohaliku toidu ja kunsti ning avab uksi galeriidesse-töötubadesse läbi toidu võtme.
Tuuru majas avatakse sel puhul ka ideekohvik, kus toimub avalik ajurünnak Hiiu saare ettevõtluse arendamise teemal. “Ootame osalema ettevõtjaid, suvehiidlasi ja kõiki ettevõtlushuvilisi, et arutada Hiiumaa tuleviku teemal,” selgitas Tuuru ettevõtluskonsultant Alari Remmelg. Praeguseks on juba kümme osalejat kirjas, kokku loodetakse saada umbes 40 inimest nii mandrilt kui saare pealt.
“Tahame, et erinevate kogemuste ja maailma­vaadetega inimesed saaksid arutleda elu võimalikkuse üle Hiiumaal,” lisas Tuuru juhataja Katrin Sarapuu. “Arutleme, mida ja kuidas saame ise ära teha selleks, et meil oleks viie-kümne aasta pärast just selline Hiiumaa, kus on hea elada, töötada ja puhata.”
Kohviku parematest ideedest moodustatakse ideedepank. Lisaks püütakse leida vajaliku kompetentsiga ette­võtjad, et ideid  ellu viia ja tekitada ettevõtjate vahelise koostöö harjumus.
Ideede, koogi ja kohvi juures aitab vaimu turgutada tuntud raadiohääl ja koolitaja Märt Treier. Taustaks on menüüs elav muusika. Kohal on ka Hiiumaa Pruulikoda, mis pakub oma tooteid ja suupisteid.
Ideekohvik avatakse 16. septembril kell 14 Tuuru saalis.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411