Reede, september 16, 2016
 

Kõik neli valijameest teada Täiendatud

Hiiu valla valijameheks sai liisu heitmise teel Jüri Ojasoo. Kolmapäeval toimunud erakorralisel istungil said võrdselt kuus häält Reformierakonda kuuluv Ojasoo ja Sotsiaaldemokraatliku erakonna liige Reet Kokovkin. Liisk eelistas Ojasood, kes ütles, et tema eelistuste järjekord on Kallas, Kaljurand ja Nestor.
Pühalepa vallavoli­kogu valis teisipäeval valija­meheks volikogu aseesi­mehe Antti Leigri. Kandideeris kaks volikogu liiget, mõlemad said viis häält, liisk eelistas Leigrit. Parteitu Leigri oma valikut ei avalikustanud, öeldes, et aega on veel nädal ja ees mõningad kohtumised.
Teisipäevasel erakorralisel istungil valis valijamehe ka Emmaste vallavolikogu. Kokku kandideeris sellele kohale neli volikogu liiget. “Oma arvamus oli peaaegu kõigil. Valijamehe kandidaatideks esitati: Ülo, kes toetaks Repsi või Jõksi;
Gustav, kes valiks Kaljuranna või Kallase (ja jäi mulje, et pigem viimase); Katrin, kelle eelistuseks on naine, emb-kumb siis ja mina, kes ma toetaks Jõksi,” kirjutas volikogu liige Hergo Tasuja oma blogis. Valituks osutus parteitu Gustav Kotkas, kes sai viis häält.
Käina vallavolikogu valis valijamehe, Üllar Padari neljapäeva õhtul. Hiiu Lehele ütles Padari, et tema esimene eelistus on Kallas, teine Kaljurand.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411