Reede, september 30, 2016
 

Esita aasta isa kandidaat

Tänavu valib žürii Hiiumaa aasta isa kolmandat korda. Aasta isa valimisega soovivad Hiiumaa naiskodukaitsjad väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste kasvatamisel, aga ka tema vabatahtlikku tegevust ühiskonna heaks.
Aasta isa tiitel antakse isale, kes tegutseb silmapaistvalt oma erialal. Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja on rahvastikuregistri järgi Hiiumaa elanik.
Ettepanekuid aasta isa tiitli andmiseks saab teha 21. oktoobrini. Ettepanek saata meilil  hiiumaaisa@gmail.com või posti teel aadressil Kärdla, Väike-­Sadama 14, 92411.
Ettepanek peab sisaldama kandidaadi ees- ja pere­konnanime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit ning aasta isa kandidaadiks esitamise põhjendust. Veel on soovitav lisada ka laste arv, vanus ja nimed ning ettepaneku tegija kontakt­andmed.
Maakonna aasta isa valitakse Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna poolt avalikul konkursil üks kord aastas. Žüriisse kuuluvad ürituse patroon Mati Nurs ja seitse Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna liiget.
Aunimetuse annavad naiskodukaitsjad üle isade­päeva pidulikul kontsert­aktusel, 13. novembril ühele isale, kelle peres kasvab kaks või enam armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust saavat last.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411