Teisipäev, august 23, 2016
 

Selgusid Hiiu Teed karikasarja võitjad

Kristi Linkov
Hiiu Teed karikasari rannavolles sai sel aastal lõpu ilusal Eesti taasiseseisvumise päeval Kärdla rannas. Kokku toimus viis etappi: Käinas ja Luidjal kaks etappi. Viimase, segapaaridele mõeldud etapi Kärdla rannas korraldasid Marge Vähter ja MTÜ Hiiumaa Võrkpall.
Kärdla etapil oli võistlustules neli paari – kõik kogemustega rannavolletajad. Mängiti süsteemis kõik kõigiga läbi nii, et lõppskooris oli esimese ja teise koha võistkondadel võrdne arv punkte. Sama lugu juhtus ka kolmanda-neljanda koha võistkondadega. Nüüd tuli arvesse võtta võidetud-kaotatud geime, mis tõi esikoha tiimile Maret Pukspuu–Marek Sahtel. Teine koht läks juba palju kordi koos mänginud võistkonnale Jaana Üksik–Tõnis Villmäe. Kolmandale kohale mängisid ennast Jaan Rebel–Anett Karjamaa, edestades väga napilt geimidega võistkonda Marge Vähter–Mario Voole.
Viimasel etapil toimus ka kõikide etappide võitjate autasustamine, mille viis läbi Käina spordikeskuse juhataja Hannes Maasel. Karikad ja auhinnalised kinkekaardid
said lisaks võistkondadele ka kolm paremat naist-meest. Kokku osales kõikidel etappidel 18 meest, kellest õnnestus enim punkte koguda Jaan Rebelil. Teise koha võitles välja Tõnis Villmäe ja kolmanda koha Mario Vool Rakverest, kes käib Hiiumaal mängimas suviti.
Naiste arvestuses oli kogu hooaja peale võistlustules
11 naist, kellest enim punkte kogus ja esikohakarika sai Jaana Üksik, kes oli edukas kõigil viiel etapil. Teiseks tuli Maret Pukspuu, kellel õnnestus osaleda vaid kolmel etapil, kuid nii edukalt, et see tagas teise koha. Kolmanda koha karikas kuulus Mari Vahtrale, kes samuti osales kolmel etapil.
Hiiu Teede karikasarjas peetakse individuaalarvestust meestele ja naistele eraldi, üldvõitja selgitati nelja parema etapi tulemuste põhjal. Kordamisele läheb sari järgmisel aastal.
Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411