Reede, august 12, 2016
 

Hiiumaa noored tõid B7 jalgpalliturniirilt teise koha

Mario Degtjov
B7 mängud toimuvad iga kahe aasta tagant, seekord võõrustas aastatel 2000-2001 sündinud noori jalgpallureid Saaremaa. Jalgpallis võtsid omavahel mõõtu seitsmest saarest vaid kolm: Hiiumaa, Saaremaa ja Rügen.
Hiidlaste võistkond koosnes peamiselt noorematest mängijatest sünniaastaga 2001-2003, kuid meid see vanusevahe ei heidutanud. Esimeses kohtumises mindi vastu sakslastele, teades, et tegemist on tugeva jalgpallisaarega, kuid Hiiu poisid näitasid, mis puust nad tehtud on, ning alistasid vastased koguni 7:1. Kaks väravat lõid Jaagup Kopli ja
Stefanio-Bruno Laur, ühe värava Andris Valk, Indrek Nõulik ja Silvester Ilumets.
Päeva teises mängus mindi kokku saarlastega. Oli juba ette teada, et nendega läheb meie poistel raskeks, kuna nende meeskond koosnes valdavalt 2000. aastal sündinud mängijatest ning selles eas on iga aasta määrava tähtsusega. Samuti oli kaks täismängu päevas noortele sportlastele väga suur koormus, mille tunnistuseks krambid, millega nii mõnigi mängija mängu lõpus võitlema pidi.
Kokkuvõttes tuli meie meeskonnal naabritele alla vanduda 0:3.
Treener Mario Degtjov jäi poiste mänguga siiski väga rahule, öeldes: “Mängisime ühtse meeskonnana ja kõik olid väga tublid!”
Hiiumaa noortemeeskond mängis koosseisus: Jaagup Kopli, Silvester Ilumets, Stefanio-Bruno Laur, Kert Kütt, Markus Pink, Indrek Nõulik, Sven Aigar Tammeveski, Holger Sepma, Andris Valk, Karl Värva, Tagmar  Vesingi, Rando Suuster, Kristjan Ugam ja Jaanus Sõmer.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411