Teisipäev, juuli 26, 2016
 

Orienteerujad tõid tiitleid Eesti meistrivõistlustelt

Toivo Saue
Hiiumaa orienteerujad esinesid edukalt nädalavahetusel Põlvamaal Eesti meistrivõistlustel (EMV) teenides mitmeid poodiumikohti.
Laupäeval alustati Räpinas sprindiga, seejärel joosti Nohipalos öisel tavarajal ja pühapäeval lõpetati taas Räpinas sprinditeatejooksuga.
M35 vanuseklassis teenis kaks hõbemedalit Ott Rakkaselg, kelle järel oli sprindis kolmas ja tavarajal neljas Mati Mägi.
M65 klassis oli Toivo Saue sprindis kolmas, ent tuli tavarajal Eesti meistriks. Sama vanuseklass tõi ka naiste seas medali Hiiumaale –Anu Saue oli tavarajal kolmas.
Kui eelpoolnimetatud esindasid Hiiumaa Orienteerujate Klubi (HOK), siis N40 klassis Eesti meistriks tulnud Merike Vanjuk Kape klubi.
Taaskord paistsid silma noored. Sprindis teenisid Siiri Talts ja Eliise Kesküla kaksikvõidu, Maria Eller oli samas ehk N14 vanuseklassis neljas. Tavarajal tuli joosta N16 vanuseklassis ning seal oli Kesküla viies, Talts kuues, pronksmedali võttis aga Helena Maripuu. Noormeestest tõi Kustu Künnapas sprindis samuti pronksikarva medali.
Pühapäeval võistles kvartett Talts, Künnapas, Kesküla, Eller vanuseklassis MN14–16 sprinditeates. Kümne tiimi seas saadi kolmas koht. Sealjuures võis võistkonna moodustada kahest tüdrukust, kahest poisist, hiidlastel oli aga väljas kolm neidu, üks noormees.
MN45–50 klassis olid Toomas ja Helen Mast, Allar Padari ja Anu Saue neljandad. Põhiklassis ehk MN21 kuulusid Kenny Kivikas ja Elo Saue hõbemedali pälvinud Ilvese võistkonda. MN35–40 klassis tuli Vanjuk Kape tiimiga Eesti meistriks.

Hergo Tasuja

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411