Reede, juuli 29, 2016
 

Credit24 rahvaliiga suvevolle lõppes

Georg Linkov junior
Nii nagu eelnevatel aastatel, toimusid ka tänavu juuni algusest seitsmel teisipäeval järjest Kärdla rannas suvevollevõistlused kõikidele huvilistele.
Eelmisel nädalal lõppenud võistlussarja Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle kuues hooaeg tõi Eesti eri paigus rannaliivale 1211 võrkpallisõpra, Hiiumaal osales seitsme etapi jooksul kokku 31 meest ja 8 naist.
Credit24 Eesti juhi Mihkel Karu hinnangul saab lõppenud Suvevolle hooaja igati kordaläinuks lugeda. “Rohkem kui 1200 võrkpallisõpra, kes väljakutel käisid, annavad tunnistust spordiala kasvavast populaarsusest,“ sõnas Karu volley.ee vahendusel.
Seitsmeetapilise sarja üldvõitjateks tulid Madis Keskküla ja Käroli Kärdi, mõlemad Kohilast. Keskküla tulemuseks jäi 92 punkti, Kärdi aga suutis koguda muljetavaldavad 98 punktid ehk triumfeerida kõigil osavõistlustel.
Hiiumaa lippu hoidis kõrgel Marge Vähter, kes kogus kokku 84 punkti ja oli naiste arvestuses seitsmes. Meeste arvestuses oli Hiiumaad esindanud sportlastest kõrgeimal, seitsmendal kohal 81 punktiga Rakvere noormees Mario Vool, talle järgnes sama punktide arvuga selleaastane Tallinna meister võrkpallis Marek Sahtel.
Kokku toimusid etapid tänavu 18 Eesti paigas: Tallinnas Credit24 Arenal ja Pirital, Paides, Tartus, Võrus, Jõhvis, Kohilas, Kuressaares, Kärdlas, Põltsamaal, Otepääl, Kloogarannal, Taeblas, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Tõrvas ja Viljandis.
Kõigi vahel, kes osalesid vähemalt neljal etapil, loositakse välja peaauhind, milleks on reis kahele Eesti rahvuskoondise EM valikturniirile Tšehhi.
Nagu eelmisel aastal, nii ka tänavu oli Kärdlas peskorraldajaks Marge Vähter, kes ühtlasi oli ka  etapi peakohtuniku rollis.
Kärdla etappe toetasid auhindadega: Eesti võrkpalli liit, Hiiu vallavalitsus, Kärdla sadam, MTÜ Hiiumaa Jalgpall, Hiiumaa spordiliit ja Hiiumaa spordikool.
Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411